Veiklos misija - DERYBŲ MOKYMAI IR DERYBŲ KULTŪROS VYSTYMAS

Dar savo karjeros pradžioje pastebėjau, kad vienas iš žmogaus ar verslo rezultatų akseleratorių yra Derybinė kompetencija.

Derybos dažniausiai suprantamos kaip pirkimo-pardavimo procesas, kurio metu kiekviena pusė siekia naudos sau. Tokia asociacija sukelia ne pačias geriausias emocijas, nes naudą sau tenka išsikovoti, o tai nėra nei lengva, nei smagu. 

Tačiau, derybinės situacijos tiek versle, tiek gyvenime nutinka nuolat. Tyrimų duomenimis, kiekvienas žmogus turi apie  8-10 tūkstančių derybų per metus.

Jei jūsų veiklos sritis yra Pirkimai ar Pardavimai, Derybos priimamos kaip savaime suprantamas dalykas, bet jei jūsų veikla susijusi su HR, IT, Finansais, Projektais, Gamyba, Logistika, Kokybe ar jūs išties galvojate, kad derybos jus aplenks? 

Pasaulyje iki šiol dominuoja Jėgos strategijos derybiniai principai, tačiau pastebiu, kad tradicinė Jėgos strategija, keičiantis verslo poreikiams ir sąmoningumui, praranda aktualumą ir galią. Tiek versle, tiek įmonių viduje poreikis gauti naudą sau keičiasi į platesnės prasmės ieškojimą: Kodėl aš turiu šį verslą? Kodėl aš dirbu šį darbą? 

Nuo 2023m. mano Derybų praktiką praturtino SMARTnership™ koncepcija ir esu tikras, kad tai taps ‘auksiniu’ derybų standartu. Tai unikali, naujoviška ir supratimą apie Derybas keičianti Derybų strategija.

SMARTnership™ papildo iki šiol žinomas Jėgos ir Vertės kūrimo strategijas bei išplečia suvokimą apie tai, kas yra šiuolaikinės derybos ir kaip geriausiu būdu veikti tose situacijose.

Tikiu, kad tvarūs Derybų susitarimai bus tie, kuriuos vertinsime ne pagal iškovotą naudą sau, o pagal tai, kiek derybinėje situacijoje sukūriau vertės sau ir savo derybų partneriui. 

Be strateginio požiūrio į Derybas ir jų kultūrą, pokyčiai neįvyks. 

Susitikime ir aptarkime kuo galiu jums padėti.

Mano veiklą kviečiu sekti

PATIRTIS

  • 30 metų Derybininko patirtis: pirkimų, pardavimų derybininko rolės įvairiuose versluose ir geografijoje.
  • >20 metų patirtis apmokant ir auginant vidurinės grandies vadovus bei pardavėjus-derybininkus.
  • >20 metų vadovavimo žmonėms ir komandoms patirtis.
  • 20 metų vadovavimo įmonėms patirtis, formuojant strateginius ir operatyvinius įmonės tikslus, konkurencingumo strategiją, pozicionuojant įmones vietinėje ir globaliose rinkose.
  • 5 metų Nepriklausomo valdybos nario patirtis: AB Lietuvos paštas, VŠĮ CPO.
  • 4 metų patirtis dėstant ‘Derybų meną’ ir ‘Šeimos verslą’ VU Verslo mokyklos tarptautinio kurso studentams. Mano pranešimus/paskaitas klausė žmonės iš 33 valstybių.

PASLAUGOS

SMARTnership™ Konceptas

SMARTnership™ yra daugiausiai apdovanojimų pasaulyje pelniusi Derybų Strategija, kuri įgalina sukurti iki 42% daugiau vertės.

GJ Mentoring (MB Kūrybingas protas) yra vienintelė akredituota SMARTnership™ Derybų Strategijos agentūra Baltijos šalyse.

Derybų Strategija

Kokia yra jūsų įmonės Derybų strategija?

Derybų strategijos pasirinkimas yra sąmoningas veiksmas, atliekamas iki derybų. Tai yra didelė derybų sudėtinės sėkmės dalis.

Įmonės Derybų strategijų pasirinkimai mažina sąnaudas, taupo laiką, užtikrina suderinamumą tarp skyrių. Pasiruošimas deryboms tampa aiškus, derybininkai geriau supranta, kaip siekti derybinių tikslų. 

SMARTnership™ Derybų Mokymai Atviroje Grupėje

Kada paskutinį kartą profesionaliai mokėtės derėtis?

Pagal Pasaulio ekonomikos forumo tyrimą, Derybų įgūdžiai yra tarp 10 reikalingiausių įgūdžių šiuolaikiniame pasaulyje, nepriklausomai nuo jūsų darbo pobūdžio.

SMARTnership™ derybų mokymai yra naujas požiūris į bendradarbiavimą ir susitarimus. 

Skirta vidurinės grandies ir aukščiausio lygio vadovams.

SMARTnership™ Vidiniai Derybų Mokymai

Profesionalumas atsiperka. Visada.

SMARTnership™ derybų mokymų programa keičia požiūrį į derybas, o taip pat įgalina sukurti daugiau vertės, bei garantuoja partnerystę.

Mokymai  išplės įmonės darbuotojų derybines kompetencijas bei suvokimą apie atvirumo ir pasitikėjimo naudą šiuolaikinėse derybose.  

Skirta visų skyrių organizacijos vadovams. 

Derybų Treniruotė

 Skaitydami knygas plaukti neišmoksite. Tas pats ir su Derybomis.

Papildykite savo derybų įgūdžius nauja praktine patirtimi. Tai visada atsiperka.

Derybų Treniruotes renkasi vidurinės grandies vadovai ir derybininkai, kurie jau turi derybinės patirties.

Verslo Strategija

Esu Strategas – praktikas. Mano žinios  yra išbandytos realaus verslo sąlygomis.

Verslo aplinka nuolat keičiasi, greitis didėja, o kuo toliau, tuo labiau iškyla būtinybė atsakyti į tokius klausimus:

Kodėl įmonė egzistuoja?

Kuo ji išsiskiria iš kitų?

Koks yra įmonės didesnis tikslas nei pelnas? 

Mentorius. Koučeris

Neleiskite, kad jūsų EGO ar pernelyg didelis pasitikėjimas savo jėgomis atsisakytų pagalbos, kai jums to reikia.

Virš 40% Fortune 500 įmonių samdo profesionalius koučerius. Tai yra vienas iš šių kompanijų konkurencinių pranašumų.

Lygiuokitės į geriausius.

Lektorius. Pranešėjas

Esu VU Verslo mokyklos partnerystės docentas. Dėstau „The Art of Negotiation“ ir „Family Business“ disciplinas tarptautinio kurso studentams.

Darau pranešimus konferencijose, įmonių renginiuose, rašau straipsnius Derybų ir Lyderystės temomis.