SMARTnership™ - iki 42% daugiau vertės Derybose

SMARTnership™ yra unikalus ir kitoks Derybų Strategijos Konceptas, kurį sukūrė Keld Jensen, derybų ir ekonomikos elgsenos ekspertas, 25 knygų autorius, turintis daugiau kaip 30 metų patirtį tarptautinio valdymo, derybų ir komunikacijos srityse. K. Jensen gavo apdovanojimą už geriausios Derybų Strategiją, keičiančią susitarimų kultūrą įmonėje. SMARTnership™ yra realios patirties ir strateginio problemų sprendimo derinys, kuris optimizuoja verslo sandorius.
https://keldjensen.com/about1/

Derybų Strategijos Konceptą sudaro 4 kertiniai elementai.

SMARTnership™ siūlo keturis pagrindinius principus, kurie išlaisvina nematomą vertę. Tradicinėse derybose ši vertė yra neatpažįstama kaip derybų objektas ir lieka gulėti ant derybų stalo. Naudodami realaus gyvenimo istorijas ir tyrimus, atskleidžiame didžiulę šios naujos kartos derybų strategijos naudą ir tuo pačiu parodome tradicinių, Jėga paremtų derybų, rizikas.

 

SMARTnership™

Tai trečias kelias: derybų rezultatų optimizavimas.

SMARTnership™ yra revoliucinis ir naujas požiūris į bendradarbiavimą ir susitarimus. Tai užfiksuota žodyje SMARTnership™. Mes tvirtiname, kad derybų įgūdžių įvaldymas yra lyderio kompetencija. Įmonių vadovai nuolat derasi – tiek įmonės viduje, tiek išrorėje. Įgijus strategines SMARTnership™ žinias, verslo lyderiai gali sukurti daugiau, nei iš pradžių tikėjosi, o tai padidina jų asmeninį efektyvumą ir sandorio vertę.

NegoEconomics™

Kaip 2 kart 2 tampa 42.

Konkurencinga ir Jėga paremta mąstysena dominuoja beveik visose aukšto lygio derybose, kur neišvengiamai nesugebama susitarti dėl vertės, kurios derybų procese nesimato dėl atvirumo trūkumo ir nepasitikėjimo vienas kitu. Pagal tyrimus,  iš 25 000 derybų, daugiau nei trečdaliui nepavyko pasiekti susitarimo. Kitame tyrime buvo padaryta stulbinanti išvada, kad įmonės praranda iki 42 % visos sandorių vertės, nes derybų metu nenaudoja visų kintamųjų. NegoEconomics™ grįstas matematiniais skaičiavimais. Tai derybų kintamųjų suradimas ir gebėjimas suskaičiuoti jų vertę kiekvienai derybų pusei.

TRU$T yra PINIGAI™

Organizacijos valdymas pagal geriausią politiką: sąžiningumas, etika ir aukšta moralė.

Pasaulinis nuosmukis smarkiai pakeitė verslo bendruomenės požiūrį į etiką, deja ne į gerąją pusę. Tačiau mes teigiame, kad sąžiningas ir etiškas verslas yra ne tik teisingas, bet ir išmintingas dalykas! Tie, kurie laikosi aiškios krypties, yra sėkmingesni ilguoju laikotarpiu.  Šiame Koncepte yra pateikiamas valdymo priemonių rinkinys, skirtas etiškam elgesiui sukurti ir vadovų komandos, darbuotojų, pardavėjų partnerių, akcininkų bei investuotojų pasitikėjimui užsitikrinti.

Teigiamas Poveikis™

Rezultatų optimizavimas per įtikinėjimą ir įtaką.

Remiantis savo asmenine patirtimi ir novatoriška Keld Jensen knyga „Bendravimo kompetencija“, drąsiai tvirtinu, kad  85 % sėkmės versle galima priskirti tarpasmeniniams įgūdžiams. Gebėjimas daryti įtaką kitiems ir sukurti patikimumą yra esminis gero vadovo įgūdis. Programoje pristatome efektyvios  komunikacijos įrankius, kad būtų galima pasiekti kuo daugiau vertės bendraujant su žmonėmis.

Kviečiu pažiūrėti video, iliustruojantį SMARTnership™ konceptą